|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | ΣΚ1008 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία OEM Λογογραφία κάμερα αγορά nfc 10 ιντσών Android διαφήμιση οθόνης |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Επαγγελματικό tablet Android 10.1 ιντσών με ισχυρό τετραπύρηνο επεξεργαστή, ευκρινή οθόνη IPS και στιβαρή μπαταρία 6000mAh. Ιδανικό για εκπαιδευτικές, επαγγελματικές και προσωπικές εφαρμογές ψυχαγωγίας.
| Επεξεργαστής | Intel Baytrail-T (Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| Λειτουργικό Σύστημα | Win 10 με υποστήριξη Flash 11.1 |
| Οθόνη | Αρχική οθόνη IPS 10.1 ιντσών 1280×800 / 1920×1200 HFD |
| Οθόνη Αφής | Οθόνη αφής πολλαπλών σημείείων |
| RAM | 2GB/4GB DDR3 |
| Αποθήκευση | 32GB / 64GB Nand Flash |
| Μπαταρία | 6000mAh/3.7V Λιθίου |
| Κάμερα | Μπροστινή 2.0 Mega |
| Δίκτυο | WiFi: 802.11b/g/n; BT 4.0 |
| Επέκταση | 1x υποδοχή κάρτας TF |
| Συνδεσιμότητα | 1x Mini USB, 1x υποδοχή DC 2.5mm (5V/2A), 1x Υποδοχή ακουστικών (3.5mm) |
| Καθαρό Βάρος | 360g |
| Επιλογές Χρωμάτων | Ασημί / Μαύρο |