|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WA1033T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be nogotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 68*22*39cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Πινακίδιο οθόνης αίθουσας συσκέψεων - Επαγγελματικό προγραμματισμό και διαχείριση χώρου για σύγχρονους χώρους εργασίας.Αυτή η εμπορική οθόνη Android δημιουργεί έναν απλό και έξυπνο τρόπο για τις ομάδες να διαχειρίζονται τα προγράμματα, διατηρήσει χώρους και να βελτιώσει την επικοινωνία στο χώρο εργασίας.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3288, τετράπυρη |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 8.1 |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Πίνακα | 10.1" οθόνη LCD |
| Απόφαση | 1280*800 |
| Ενεργός χώρος | 216.96 ((H) x 135,6 mm ((V) |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 280cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | κάρτα SD |
| USB | Διοικητής USB |
| Μικρο USB | Μικρο USB OTG |
| USB | USB για σειριακό |
| RJ45 με POE | RJ45 |
| ΠΟΕ | IEEE802.3at/af |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
RK3288 Dual-core A72 + Quad-core A53 μέχρι 2.0GHz επεξεργαστής με 2GB RAM + 16GB ROM. Υποστηρίζει Bluetooth 4.0 για ασύρματη μετάδοση δεδομένων, OTG, 10/100M RJ45,και εξωτερική κάρτα SD έως 32GB (δεν περιλαμβάνεται).
Κατασκευάστηκε για συνεχή εμπορική χρήση με τετραπυρηνικό επεξεργαστή που εξασφαλίζει ομαλή απόδοση για εφαρμογές προγραμματισμού και πλατφόρμες ψηφιακής σήμανσης.Το λεπτό σχεδιασμό τοίχου ταιριάζει φυσικά με τα σύγχρονα εσωτερικά.
Η ανταποκρινόμενη οθόνη παρέχει καθαρή ορατότητα για τη διαθεσιμότητα δωματίου, τις λειτουργίες εγγραφής, τις αντίστροφες μέτρηση γεγονότων και τις ειδοποιήσεις.
Κατασκευάστηκε για να υποστηρίζει προσαρμοσμένο λογισμικό, συστήματα κράτησης δωματίων συνεδριάσεων και εργαλεία διαχείρισης τρίτων.
Εξοπλισμένο με αποτελεσματική διαχείριση ενέργειας, σταθερή συνδεσιμότητα και ανθεκτικά εξαρτήματα για μεγάλες ώρες λειτουργίας.
Για τους ενοποιητές και τους διανομείς συστημάτων: σταθερή προμήθεια, προσαρμόσιμες επιλογές διαμόρφωσης, μακρά διαθεσιμότητα κύκλου ζωής και υποστήριξη για προσαρμογή OEM / ODM.Απλοποιεί την ανάπτυξη και προσφέρει μετρήσιμη αξία για τα εν εξελίξει έργα.
Αυτή η οθόνη Android για αίθουσα συνεδριάσεων είναι ένα απαραίτητο εργαλείο για τις εταιρείες που θέλουν να εξορθολογίσουν τις εργασίες και να δημιουργήσουν πιο έξυπνους χώρους εργασίας.και απρόσκοπτη συμβατότητα λογισμικού, αυξάνει τη συνολική αποτελεσματικότητα των σύγχρονων οργανισμών.