15.6 ιντσών σχήμα L οκτά τετράγωνο RK3576S Android tablet pc επιχειρηματικό περίπτερο Ενσωματωμένη μπαταρία
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 32 GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4 GB |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Ανάλυση οθόνης: | 1920x1080 |
| Διασύνδεση: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
| Εγγύηση (Έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | ROCKCHIP RK3288, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | MT6753 Οκταπυρήνα 1,6 GHz· |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Υποδοχή κάρτας SD: | SD κάρτα ((Max 32GB) |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |