Οριζόντια επιτραπέζια ταμπλέτα Android 8 ιντσών για παραγγελίες, επεξεργαστής RK3399, NFC, POE, τραπεζική ταμπλέτα αυτοεξυπηρέτησης
| Μέγεθος: | 8/10,1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Μέγεθος: | 8/10,1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 64GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 14/15 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3399 (ARM Quad core A53+Dual core A72) |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point capacitive touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| Μνήμη: | 16/32GB |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Ραμ: | 2GB |
| Μέγεθος: | 17,3 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 τύπου-c |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3399 |
| Τύπος επεξεργαστή: | 6 πυρήνας |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | Micro SD*1, USB typeC*1, USB-A*1, κάρτα SIM*1, HDMI*1 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | IPS HD800*1280· IPS FHD 1920*1200 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Επεξεργαστής: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB+16GB |
| Διασύνδεση υποστήριξης: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Βάρος: | 1,5 κιλά |
| λυχνία LED: | 4 πλευρές φωτός μπαρ |