|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | 805 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Price negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):29.7x24.6x6cm, 1.5KG |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τεμάχια ανά μήνα |
805, 8 ιντσών IP68 Ανθεκτικό Τερματικό Βιομηχανίας Tablet, Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη και βανδαλισμούς.
| Μέγεθος | 230×146×20±2mm |
| Βάρος | 670 g |
| LCD | 8 "IPS hd οθόνη, Ανάλυση 800*1280 |
| TP | Corning Gorilla Iii βιομηχανικού επιπέδου χωρητική οθόνη πολλαπλής αφής |
| Υποδοχή επέκτασης | 2 υποδοχές κάρτας PSAM (4 υποδοχές κάρτας PSAM μπορούν να προσαρμοστούν)· 1 υποδοχή κάρτας SIM (προσαρμόσιμη διπλή SIM διπλής αναμονής)· 1 υποδοχή κάρτας Micro SD(TF) |
| Διεπαφή | 1 *Διεπαφή Type-C, 1 *Διεπαφή DC, 1* Διεπαφή Type-A 1* Θύρα RS485 |
| ενδεικτική λυχνία | Ενδεικτική λυχνία δικτύου, ενδεικτική λυχνία φόρτισης |
| πληκτρολόγιο | Τρία προσαρμοσμένα φυσικά κουμπιά F1 ~ F3 στο πλάι |
| GPS | GPS(AGPS) με εύρος σφάλματος 5m |
| 4G (Δεν υποστηρίζει κλήσεις 4G, και υποστηρίζει κάρτες κινητής τηλεφωνίας και Unicom 4G για πραγματοποίηση κλήσεων) | TDD-LTE(B38/B39/B40/ B41) FDD-LTE(B1/B2/B3/B4/B7/B17/B20) |
| 3G | WCDMA(850/1900/2100MHz)· |
| 2G | GSM/GPRS/Edge(850/900/1800/1900MHz) |
| WIFI | Wifi 2.4G+5G Διπλής Ζώνης, IEEE802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth4.0 |
![]()
![]()
![]()
Ποιότητα: Έχουμε ένα αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου. Όλα τα προϊόντα που παραγγέλλονται από το εργοστάσιό μας επιθεωρούνται από μια επαγγελματική ομάδα ποιοτικού ελέγχου.
Υπηρεσία μετά την πώληση: Παρέχουμε ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση, όλα τα προβλήματα και οι ερωτήσεις θα επιλυθούν από την ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση.
MOQ: Δεχόμαστε μικρές παραγγελίες και μικτές παραγγελίες. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών μας, ως μια δυναμική ομάδα, θέλουμε να συνδεθούμε με όλους τους πελάτες μας.
Εμπειρία: Ως μια δυναμική ομάδα, μέσω της εμπειρίας μας άνω των 10 ετών σε αυτήν την αγορά, συνεχίζουμε να ερευνούμε και να μαθαίνουμε περισσότερη γνώση από τους πελάτες, ελπίζοντας ότι μπορούμε να γίνουμε ο μεγαλύτερος και επαγγελματικός προμηθευτής στην Κίνα σε αυτήν την αγορά Επιχειρηματική μία.
OEM: Αποδοχή ODM/OEM.
Δείγματα: Παρέχουμε δείγματα αυτού του προϊόντος από την πηγή μας. Για συγκεκριμένες δυσκολίες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Χρόνος παραγωγής: εντός 7 εργάσιμων ημερών μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.