15,6 ιντσών Διπλής Οθόνης Αφής All in One Σύστημα POS με Συρτάρι Χρημάτων και Ενσωματωμένο Εκτυπωτή 58mm 2GB RAM Σούπερ Μάρκετ
| Αριθμός μοντέλου: | Κ11 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ11 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| CPU: | Dual-Core A72+Quad-Core A53,2,0g, RK3399 |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16 GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 7.1/9.0 |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Διασυνδέομαι: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | USB τύπου C |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Διασυνδέομαι: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | Ιδιόκτητος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 2.0 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλλακτικά, επισκευές |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |