15,6 ιντσών tablet pc android 14 επιτοίχια οθόνη αφής RK3576 Εμπορική Οθόνη
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Αριθμός μοντέλου: | Ι1S |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Octa-Core, A53,1,5g |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Κερδίστε 10 |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Ευρυζωνική: | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6" |
| Τύπος οθόνης: | IPS |
| Τύπος: | φορητό όργανο ελέγχου |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή κίνησης: | Μικρο USB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.4/15.6/18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 / 23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024 X 768,1920*1080,1024 X 768,1680 X 1050 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI+VGA |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 150,6 ιντσών IPS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI USB DC |
| Τύπος: | Κατανάλωση |
| Μέγεθος οθόνης: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |