IPS φορητός Hopestar Monitor 15 ιντσών USB τύπου C HDMI εισόδους για PS4 Switch
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024×768 |
| τύπος διεπαφής: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Φωτεινότητα: | 400CD/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| Τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Επεξεργαστής τετραπλών πυρήνων RK3188, ρολόι 1.6 |
| Μνήμη RAM: | 1GB DDR3 |
| ΡΟΜ: | 8GB |
| Σύστημα λειτουργίας: | Αρρενωπά 5,1 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.4/15.6/18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 / 23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024 X 768,1920*1080,1024 X 768,1680 X 1050 |
| Τύπος διεπαφής: | HDMI+VGA |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024x768 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI USB DC |
| Τύπος: | Αντίσταση επαφής, 4-σύρματα, 5-σύρματα, χωρητικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 17 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 ίντσες |
|---|---|
| Απόφαση: | 1024X600 |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Αναλογία όψεων: | 16:9 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Γωνία θέασης: | Οριζόντια 178° κάθετη:178° |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Συνδετήρας: | Τύπος C/H-DMI |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 100 έως 240V AC (DC 12V) |
| Εγκατάσταση: | Δισκογραφικό ή τοίχωμα |