|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | Β3L6R |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 68x17x53cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/P, Western Union, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
IPA 3440*1440 200Hz 35inch Gaming Desktop Monitor 1ms Χρόνος απόκρισης
4K Gaming Monitor 35 ιντσών Υποστήριξη τοίχου τοποθέτηση επιφάνειας εργασίας με DP εισόδου
| Ονομασία | 35" 4K 120Hz 21:9 οθόνη LED |
| Μέγεθος οθόνης | 35 ίντσες. |
| Πίνακα | ΑΕΟ M350QVR01.1 |
| Τύπος οθόνης | ΒΑ |
| Στρογγυότητα | 1800 |
| Αναλογία όψεων | 0.88125 |
| Ενεργός χώρος (H*V) | 819.408*345.888 |
| Απόφαση | 3440*1440 |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Ε-LED |
| Μέγιστη λευκή φωτεινότητα ((cd/m2) | 280 |
| Ελάχιστη λευκή φωτεινότητα ((cd/m2) | 180 |
| Προεπιλεγμένη θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Αντίθεση | 2500:01:00 |
| Εκατομμύρια | |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M |
| Χρώμα | 0.95 |
| κλίμακα | 0.72 |
| Γωνία θέασης (οριζόντια/κατακόρυφη) | 178/178 |
| Χρόνος απόκρισης | 1M |
| Ποσοστό ανανέωσης | 200HZ |
| Πίτσα των pixel | 0.2382*0.2402mm |