13.3 ιντσών FHD ROCKCHIP επεξεργαστής All In One Touch Screen PC Android8.1
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών οθόνη IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | διοφθαλμική κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288, RK3399 προαιρετικά |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1920x1080 |
| Μέγεθος: | 21 ιντσών Android tablet pc |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| CPU: | Dual-Core A72+Quad-Core A53,2,0g, RK3399 |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16 GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 7.1/9.0 |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | διοφθαλμική κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 τετραπλό πυρήνα |
| οθόνη αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB, RJ45, Micro-USB, υποδοχή κάρτας SD, OTG |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 2.0 |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Κάμερα: | Προαιρετική μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | A64 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/4G |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| οθόνη αφής: | 10 σημεία χωρητικής επαφής |
| Πίνακα: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |