13.3 ιντσών Tablet Android All In One Βιομηχανικό τοίχωμα RK3288
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Διεπαφή κίνησης: | USB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Διεπαφή κίνησης: | USB |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | MT6753 Οκταπυρήνα 1,6 GHz· |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστινή 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1" |
| Κατασκευή μεταποιητών: | MTK6737 A7 Τετραπλό πυρήνα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Α7 Τετραπλό πυρήνα |
| Κάμερα: | 5MP+13MP με φλας και αυτόματη εστίαση |
|---|---|
| Υποστηρίξτε τη συχνότητα: | 130,56 MHz |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 7.0-8.0 |
| Δίκτυο: | wifi, GSM, 4g, 3G, υποστήριξη 2G,3G,4G και wifi |
| Απόφαση: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 3.0 |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |