13.3 ίντσες όλα σε ένα tablet Android 8.1 FHD 1920X1080 IPS οθόνη
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1,5G |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος Α USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, κατάρτιση Onsite και επιθεώρηση, ελεύ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή κίνησης: | Μικρο USB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, intel |
| Ανάλυση: | 1920*1080, προαιρετικά |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Διασύνδεση: | RJ45 |
| Αριθμός μοντέλου: | HP-P1561 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Ανάλυση: | 1920*1080 |
| Αποθήκευση: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος USB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
| CPU: | Quad core cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Αυλάκωση SIM: | 4G κάρτα ροής |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |