|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP-133L |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $175.00 - $189.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένο κουτί για 13,3 ιντσών ips android tablet |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Επιτοίχια 13.3 ιντσών Android tablet AIO διαφημιστική οθόνη σχεδιασμένη για εμπορικές εφαρμογές που απαιτούν αξιόπιστες, ολοκληρωμένες τεχνολογικές λύσεις.
Οι σημερινές επιχειρήσεις απαιτούν κάτι περισσότερο από μια απλή οθόνη. Απαιτούν αξιόπιστη, εμπορικού βαθμού τεχνολογία που μπορεί να ενσωματωθεί απρόσκοπτα σε διαφορετικά περιβάλλοντα, να προσελκύσει πελάτες και να υποστηρίξει τις καθημερινές λειτουργίες χωρίς διακοπή. Ο υπολογιστής all-in-one touch screen 13.3 ιντσών 1920x1080 με συνδεσιμότητα RJ45 είναι κατασκευασμένος για αυτές ακριβώς τις ανάγκες. Συνδυάζοντας μια ευκρινή οθόνη Full HD IPS, μια ευαίσθητη διεπαφή αφής και ολοκληρωμένη ενσωμάτωση, προσφέρει τόσο απόδοση όσο και ευελιξία για σύγχρονες επιχειρηματικές εφαρμογές.
| Σύστημα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Επεξεργαστής | RK3368, Octa-core cortex A53, 1.5G |
| RAM | 1GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 8GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 6.0 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική αφής 10 σημείείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφή |
| Πάνελ | 13.3" LED IPS πάνελ |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Ενεργή Περιοχή | 293.76(H)x165.24mm(V) |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρη, IPS |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85(Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cdm2 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφή |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle επέκταση. |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφή |
| Υποδοχή Κάρτας | SD, Υποστηρίζει έως 32GB |
| Συσκευή USB | Mini USB OTG |
| Κεντρικός Υπολογιστής USB | Κεντρικός Υπολογιστής USB 3.0 (x3) |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| HD | Έξοδος HD |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm |
| Σειριακή Θύρα | USB για σειριακή θύρα |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | Προδιαγραφή |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ., υποστηρίζει έως 4K |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφή |
| Βάση Τοίχου | Επιτοίχια στήριξη 100mm*100mm |
| Ηχείο | 2*2W |
| Κάμερα | 2.0M/P, Μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-40°C |
| Αξεσουάρ | Τροφοδοτικό (12V/3A), Εγχειρίδιο χρήστη |
Η οθόνη Full HD 13.3 ιντσών προσφέρει ζωντανές εικόνες και ευρείες γωνίες θέασης, εξασφαλίζοντας ευκρινή καθαρότητα είτε χρησιμοποιείται για διαφήμιση, προβολή πληροφοριών ή διαδραστική εμπλοκή. Οι επιχειρήσεις μπορούν να προβάλλουν με σιγουριά προϊόντα, προσφορές ή πληροφορίες πελατών με επαγγελματική ποιότητα που ενισχύει την εικόνα της μάρκας και την εμπιστοσύνη των πελατών.
Η σταθερή συνδεσιμότητα είναι απαραίτητη για εμπορικά περιβάλλοντα. Αυτός ο υπολογιστής all-in-one διαθέτει ενσύρματη υποστήριξη δικτύου RJ45, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση ακόμη και σε περιοχές όπου το Wi-Fi μπορεί να είναι ασταθές. Για τους ολοκληρωτές συστημάτων και τις ομάδες IT, αυτό μεταφράζεται σε ευκολότερη ανάπτυξη, ασφαλή μεταφορά δεδομένων και σταθερή πρόσβαση στο δίκτυο σε πολλές συσκευές και τοποθεσίες.
Η ευαίσθητη διεπαφή αφής καθιστά αυτή τη συσκευή ένα ευέλικτο εργαλείο για διαδραστικές εφαρμογές. Είτε χρησιμοποιείται ως περίπτερο αυτοεξυπηρέτησης, κατάλογος προϊόντων στο λιανικό εμπόριο, είτε πίνακας πληροφοριών σε εταιρικά περιβάλλοντα, επιτρέπει στους πελάτες και το προσωπικό να αλληλεπιδρούν με το περιεχόμενο με ομαλό, διαισθητικό τρόπο. Αυτό βελτιώνει την αποδοτικότητα, μειώνει τους χρόνους αναμονής και δημιουργεί μια πιο επαγγελματική εμπειρία.
Αυτός ο υπολογιστής all-in-one touch screen είναι μια πολυλειτουργική λύση που προσαρμόζεται σε ένα ευρύ φάσμα βιομηχανιών:
Για τους υπεύθυνους προμηθειών και τους ολοκληρωτές, η διαχείριση πολλαπλών συσκευών για μία μόνο λειτουργία μπορεί να αυξήσει το κόστος και την πολυπλοκότητα. Αυτός ο υπολογιστής 13.3 ιντσών συνδυάζει επεξεργασία, οθόνη και είσοδο αφής σε μια συμπαγή λύση. Ο βελτιωμένος σχεδιασμός μειώνει την καλωδίωση, απλοποιεί την εγκατάσταση και δημιουργεί ένα μοντέρνο, τακτοποιημένο περιβάλλον.
Η συσκευή είναι κατασκευασμένη με γνώμονα την εμπορική αξιοπιστία. Μπορεί να αντέξει συνεχή καθημερινή λειτουργία, καθιστώντας την κατάλληλη για περιβάλλοντα 24/7, όπως αλυσίδες λιανικής, αεροδρόμια και νοσοκομεία. Ο ανθεκτικός σχεδιασμός εξασφαλίζει μακρύ κύκλο ζωής προϊόντος, ελαχιστοποιώντας τις αντικαταστάσεις και μειώνοντας το συνολικό κόστος ιδιοκτησίας για διανομείς και τελικούς χρήστες.
Κάθε έργο έχει μοναδικές απαιτήσεις και αυτό το προϊόν μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα. Η ομάδα μας παρέχει υπηρεσίες OEM και ODM, από τροποποιήσεις επωνυμίας και περιβλήματος έως προσαρμογές firmware και σχεδιασμό διεπαφής. Αυτό διασφαλίζει ότι οι ολοκληρωτές, οι διανομείς και οι διαχειριστές έργων μπορούν να παραδώσουν λύσεις που δεν είναι μόνο λειτουργικές αλλά και ευθυγραμμισμένες με την ταυτότητα της μάρκας και τις λειτουργικές ανάγκες των πελατών τους.
Η επιλογή υλικού για εμπορικά έργα αφορά κάτι περισσότερο από χαρακτηριστικά. Αφορά την αξιοπιστία, τη σταθερότητα της προμήθειας και την επαγγελματική υποστήριξη. Με πολυετή εμπειρία στην παροχή εμπορικών λύσεων οθόνης αφής, κατανοούμε τις προκλήσεις της υλοποίησης έργων, της ανάπτυξης σε πολλαπλές τοποθεσίες και της μακροπρόθεσμης συντήρησης. Ο ρόλος μας είναι να σας υποστηρίξουμε ως αξιόπιστος συνεργάτης, όχι απλώς ως προμηθευτής, διασφαλίζοντας την απρόσκοπτη ενσωμάτωση και τη σταθερή αξία για τις επιχειρηματικές σας λειτουργίες.
Αυτή η συσκευή ενσωματώνει επεξεργαστική ισχύ, οθόνη Full HD IPS, λειτουργικότητα αφής και σταθερή συνδεσιμότητα RJ45 σε μια συμπαγή μονάδα. Για τους υπεύθυνους προμηθειών και τους ολοκληρωτές, αυτό μειώνει την ανάγκη προμήθειας ξεχωριστού υλικού, μειώνει τον χρόνο εγκατάστασης και διασφαλίζει τη συνέπεια σε μεγάλης κλίμακας αναπτύξεις. Είναι κατασκευασμένο για μακροχρόνια εμπορική χρήση, γεγονός που μειώνει το συνολικό κόστος ιδιοκτησίας σε σύγκριση με εναλλακτικές λύσεις καταναλωτικού βαθμού.
Σε εμπορικούς χώρους όπως καταστήματα λιανικής, εστιατόρια ή κόμβους μεταφορών, το Wi-Fi μπορεί να είναι αναξιόπιστο ή κορεσμένο. Η ενσύρματη δικτύωση RJ45 εγγυάται σταθερή απόδοση, ασφαλή μετάδοση δεδομένων και ομαλότερη λειτουργία του συστήματος. Αυτό είναι ιδιαίτερα κρίσιμο κατά την εκτέλεση εφαρμογών όπως POS, ψηφιακές πινακίδες ή διαδραστικά περίπτερα, όπου οι διακοπές συνδεσιμότητας θα μπορούσαν να διαταράξουν την υπηρεσία και τη ροή εσόδων.
Η ευελιξία του επιτρέπει την ανάπτυξη σε πολλούς κλάδους. Οι λιανοπωλητές τον χρησιμοποιούν για διαφημιστικές οθόνες, διεπαφές προγραμμάτων επιβράβευσης και αυτοεξυπηρέτηση πελατών. Οι επιχειρήσεις φιλοξενίας βασίζονται σε αυτόν για ψηφιακές πινακίδες, συστήματα αυτο-παραγγελίας και πίνακες check-in. Οι εταιρικοί και εκπαιδευτικοί χώροι τον υιοθετούν για προγραμματισμό αιθουσών συσκέψεων και εργαλεία εκπαίδευσης. Οι πάροχοι υγειονομικής περίθαλψης τον εφαρμόζουν για οθόνες πληροφοριών ασθενών και συστήματα διαχείρισης ουρών.
Το μέγεθος οθόνης 13.3 ιντσών επιτυγχάνει τη σωστή ισορροπία μεταξύ ορατότητας και αποτυπώματος. Είναι αρκετά μεγάλο για να εμφανίζει καθαρά πληροφορίες, αλλά αρκετά συμπαγές για να χωράει σε περίπτερα, επιτοίχιες βάσεις ή πάγκους όπου ο χώρος είναι περιορισμένος. Αυτή η ευελιξία βοηθά τους ολοκληρωτές να σχεδιάζουν λύσεις που είναι τόσο λειτουργικές όσο και οπτικά βελτιωμένες.
Παρέχουμε υπηρεσίες OEM και ODM προσαρμοσμένες στις ανάγκες του έργου σας. Οι επιλογές περιλαμβάνουν επώνυμα περιβλήματα, προσαρμογές firmware, σχεδιασμό διεπαφής και διαμόρφωση υλικού. Αυτό διασφαλίζει ότι το τελικό προϊόν όχι μόνο πληροί τις τεχνικές απαιτήσεις, αλλά και ευθυγραμμίζεται με την ταυτότητα της μάρκας σας και τις προσδοκίες των πελατών. Για τους διανομείς, η προσαρμογή προσθέτει αξία στο χαρτοφυλάκιό σας και ενισχύει τη διαφοροποίηση σε ανταγωνιστικές αγορές.
Ναι, είναι κατασκευασμένη με εμπορικά εξαρτήματα σχεδιασμένα για απαιτητικά περιβάλλοντα. Η οθόνη IPS εξασφαλίζει καθαρή ορατότητα από πολλαπλές γωνίες, ενώ το ίδιο το σύστημα έχει σχεδιαστεί για συνεχή λειτουργία. Αυτό την καθιστά κατάλληλη για επιχειρήσεις που απαιτούν συνεχή απόδοση, όπως αλυσίδες λιανικής, αεροδρόμια ή εγκαταστάσεις υγειονομικής περίθαλψης.
Κατανοούμε ότι τα έργα B2B συχνά απαιτούν σταδιακές αναπτύξεις και συνεχή αναπλήρωση. Για να το υποστηρίξουμε αυτό, διατηρούμε σταθερή παραγωγική ικανότητα, διασφαλίζουμε συνεπείς προδιαγραφές και προσφέρουμε σαφή διαχείριση του κύκλου ζωής του προϊόντος. Αυτό αποτρέπει διακοπές και διασφαλίζει ότι οι ολοκληρωτές και οι υπεύθυνοι προμηθειών μπορούν να βασίζονται σε σταθερό υλικό για έργα πολλαπλών τοποθεσιών με την πάροδο του χρόνου.
Η προσέγγισή μας ξεπερνά την παράδοση υλικού. Παρέχουμε τεχνική τεκμηρίωση, καθοδήγηση ενσωμάτωσης και ανταποκρινόμενη υποστήριξη για προκλήσεις ανάπτυξης. Για μεγάλης κλίμακας έργα, συντονιζόμαστε στενά με διανομείς και ολοκληρωτές συστημάτων για να διασφαλίσουμε την ομαλή εγκατάσταση και τη μακροπρόθεσμη αξιοπιστία της υπηρεσίας.