Ταμειακή μηχανή σούπερ μάρκετ All-in-one οθόνη αφής 15,6 ιντσών τερματικό POS Self-Service Kiosk με πληρωμή NFC QR
| Μέγεθος: | προαιρετικό 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 8gb ddr3 |
| Μνήμη: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος: | προαιρετικό 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 8gb ddr3 |
| Μνήμη: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 5.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | MT6580 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | i3 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Μέγεθος: | 5.45 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | ΜΜΕαθλητικά προϊόντα |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Κέντρο Rockchip Quda |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 64GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 14/15 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
| Μέγεθος: | 15οθόνη 0,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| Σύστημα: | Windows7/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 128GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | DC |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 τύπου-c |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | USB τύπου C |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Μέγεθος: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Πίνακας αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο, άσπρο |
| CPU: | Τετραπύρηνος κορ |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4GHz & 5.0GHz προαιρετικά) |
| Ψήφισμα: | 1280 X 800 εικονοκύτταρα |
| Μέγεθος: | 10. ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |