RK3288 Όλα σε ένα Android Tablet
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 14 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |