15.6 ιντσών N2840 POS Machine Touch Screen POS Τερματικό για λιανικό εμπόριο και εστιατόριο
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 13.3/15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| Σύστημα: | Windows 7/10 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | 100 N |
| Σύστημα: | Windows 10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ΡΟΜ: | 256GB |
| Μέγεθος: | 11.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Μέγεθος: | Δύο οθόνες 14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 17 ίντσα |
|---|---|
| CPU: | N5095 |
| Σύστημα: | Windows 10 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 256GB |
| Μέγεθος: | Διπλή οθόνη 15,6+14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows 7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, intel |
| Ανάλυση: | 1920*1080, προαιρετικά |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Διασύνδεση: | RJ45 |