Octa Core RK3368 IPS Smart Android Tablet / 15.6 ιντσών Tablet PC
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Ψήφισμα: | 1920*1080P |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1920*1080P |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ιντσών πλατιά οθόνη πάνελ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό προαιρετικό |
| Απόφαση: | 1920*1080P/2k προαιρετικά |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA προαιρετικά |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Τύπος: | φορητή οθόνη παιχνιδιών χωρίς καλώδιο |
|---|---|
| Λάμψη: | 350cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εσωτερικό, τοίχο |
| Μέγεθος οθόνης: | 15,6 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1920 Χ 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 20 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1600x900 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 19 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1440X900 |
| Τύπος διεπαφής: | DC, VGA |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 20 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1600x900 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστινή 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 7 ίντσες. |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Allwinner |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας Octa |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
| Απόφαση: | 1280x800 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI DC (DVI, USB προαιρετικά) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.4/15.6/18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 / 23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024 X 768,1920*1080,1024 X 768,1680 X 1050 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI+VGA |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |