2GB RAM 4G All In One Tablet Πικ, RK3288 NFC POE Rj45 Android Tablet
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1920*1080P |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό |
| Απόφαση: | 1920*1080P |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό προαιρετικό |
|---|---|
| τύπος διεπαφής: | VGA+HDMI |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Αναλογία όψεων: | 16:9 |
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό προαιρετικό |
|---|---|
| τύπος διεπαφής: | VGA+HDMI |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Αναλογία όψεων: | 16:9 |
| Επιτροπή:: | 7 ίντσες |
|---|---|
| Ψήφισμα:: | 800*480 |
| Λύση τηλεόρασης:: | 8202 KD |
| Μέγεθος μονάδας (mm):: | 195*130*30 |
| Η μπαταρία: | mah 1500 |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144hz 165Hz |
| ΔΕΠ: | Υποστήριξη G-sync, ελεύθερος συγχρονισμός |
| Μέγεθος οθόνης: | 24 ιντσών οθόνη παιχνιδιών |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144hz 165Hz |
| ΔΕΠ: | Υποστήριξη G-sync, ελεύθερος συγχρονισμός |
| Μέγεθος οθόνης: | 12 ίντσας |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1024x768 |
| τύπος διεπαφής: | VGA και DVI, HDMI - προαιρετικά |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 19,5 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό |
| Απόφαση: | 1280x1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 10,1 ιντσών |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280×800 |
| Λάμψη: | 500CD/m2 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| αναλογία διαστάσεων: | 5:4 |
| Μέγεθος οθόνης: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144/120hz |