FHD 1080P IPS 15.6 ιντσών φορητή οθόνη αφής 11mm πάχος
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Τύπος: | Χωρητική αφή 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280x800 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Μέγεθος οθόνης: | 19 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
| Απόφαση: | 1280x1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI DC |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 19 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
| Απόφαση: | 1280x1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI DC |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστινή 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1" |
| Κατασκευή μεταποιητών: | MTK6737 A7 Τετραπλό πυρήνα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Α7 Τετραπλό πυρήνα |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 ιντσών |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1024x600 |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| αναλογία διαστάσεων: | 16:9 |
| Μέγεθος οθόνης: | 19 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Ψήφισμα: | 1440*900 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1,3G |
| οπτικός τύπος μονάδας δίσκου: | ΟΧΙ |
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 " |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |