Hopestar 1.5GHz 1GB 10 ιντσών Android Tablet PC / Εικονικός υπολογιστής με οθόνη αφής
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Octa-Core, A53,1,5g |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Octa-Core, A53,1,5g |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 18.5» |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Το τετραπλό πυρήνα του φλοιού A17,1.8G,RK3288 |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 12» |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας Octa |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Μέγεθος οθόνης: | 19.5 ίντσες Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό |
| Απόφαση: | 1600x900 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 ιντσών |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1024x600 |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| αναλογία διαστάσεων: | 16:9 |
| Μέγεθος οθόνης: | 17 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
|---|---|
| Ευρυζωνική: | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6" |
| Τύπος οθόνης: | IPS |
| Τύπος: | φορητό όργανο ελέγχου |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024*768 |
| τύπος διεπαφής: | Επικοινωνίες με ηλεκτρονικά δίκτυα |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 20 ιντσών Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό |
| Απόφαση: | 1600x900 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ψήφισμα: | 1920*1200 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA, BNC προαιρετικά |
| Λάμψη: | 250cd/m |
| Μέγεθος οθόνης: | 18.5 ίντσες Wide Screen |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/λευκό |
| Απόφαση: | 1366x768 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144/120hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1440 |
| Τύπος διεπαφής: | HDMI, DP, AUDIO OUT |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |