|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | S215W |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 63X15X50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Μέγεθος πάνελ | ΟΘΟΝΗ LED 21,5 ιντσών 16:10 |
| Περιοχή εμφάνισης | 408,2×255,1(mm2) |
| Τυπική ανάλυση | 1920x1080 |
| Αριθμός χρωμάτων | 16,7Μ |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 5ms |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια:170° |
| Κάθετη:160° | |
| Αντίθεση | 50000000 :1 |
| Συνδετήρας | VGA, HDMI, USB, AV, BNC, DVI (προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις) |
| Συχνότητα | 30~80KHz/60~75Hz |
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό τροφοδοτικό:100 έως 240V AC (DC 12V) |
| Ηχείο (προαιρετικό) | 2x2W |
| Ρύθμιση (προαιρετικό) | 1) Παρέχονται βάσεις τοίχου για τοποθέτηση σε τοίχο, VESA 75mm&100mm |
| 2) Παρέχεται σταθερή μεταλλική βάση για στήριξη της οθόνης | |
| Έλεγχος OSD | AUTO,+,POWER,-,MENU |
| φωτεινότητα, αντίθεση, αυτόματη ρύθμιση, θέση φάσης, ρολόι, Γλώσσες, λειτουργία, Εγκατάσταση, επαναφορά |
![]()
![]()
Ολοκαίνουργιος σχεδιασμός, απλός και όμορφος, ελεύθερος και ανεπιφύλακτος. Όλα τα στυλ μπορούν να συνδεθούν με εξοπλισμό οθόνης, παρακαλούμε να είστε σίγουροι για την αγορά.
![]()
![]()
![]()