| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα 2MP |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3288 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 18.5» |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Το τετραπλό πυρήνα του φλοιού A17,1.8G,RK3288 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1,5G |