POE RK3288 All In One Android Tablet Βιομηχανική χρήση Σύστημα Android 8.1
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Πίνακας: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Πίνακας: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα 2MP |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3288 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Μέγεθος: | 14 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4 ΜΒ |
| ΡΟΜ: | 16/32 GB |
| Μέγεθος: | 15.6inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |