Hopestar 1.5GHz 1GB 10 ιντσών Android Tablet PC / Εικονικός υπολογιστής με οθόνη αφής
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Octa-Core, A53,1,5g |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Octa-Core, A53,1,5g |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | Ιδιόκτητος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 2.0 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλλακτικά, επισκευές |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών οθόνη IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | διοφθαλμική κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288, RK3399 προαιρετικά |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1920x1080 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6inch |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3399 |
| Τύπος επεξεργαστή: | 6 πυρήνας |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 τύπου-c |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Σμήνος: | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας: | Android 8.1 |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Κέντρο Rockchip Quda |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Γωνία θέασης: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Λάμψη: | 350cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |