Παραγγελία εστιατορίου Android POS Machine με 15.6 ιντσών διπλή οθόνη και Intel Celeron J1900 CPU
| Αριθμός μοντέλου: | HPI7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Αριθμός μοντέλου: | HPI7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Αριθμός μοντέλου: | F1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Αριθμός μοντέλου: | i9-2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Μέγεθος: | 13.3/15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Προαιρετικό |
| Μνήμη RAM: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Κερδίστε 10 |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | 100 N |
| Σύστημα: | Windows 10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ΡΟΜ: | 256GB |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| Αριθμός μοντέλου: | HP-P1561 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Ανάλυση: | 1920*1080 |
| Αριθμός μοντέλου: | I8 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πρότυπα πιστοποιητικών: | CE ROHS |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Μέγεθος: | Διπλή οθόνη 15,6+14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |