5.45inch Android Systems Mobile Pos Machine Handheld Smart Cashier Τερματικό με τύπο εκδόσεων εκτυπωτή Μονοχρώμιο και Wifi
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Αριθμός μοντέλου: | RS610P |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 δεύτερης γενιάς |
| Ανάλυση: | 1366*768P |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 32/64/128/256GB |
| Υλικό: | πλαστικό |
| CPU: | i3 |
| Μέγεθος: | 15οθόνη 0,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| Σύστημα: | Windows7/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 128GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | DC |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |