15.6 ιντσών 8G 128G οθόνη αφής όλα σε ένα Android Pos Μηχανή για την αποτελεσματικότητα εστιατορίου και την υποστήριξη προσαρμογής
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | i3 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | i3 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Λέξη-κλειδί: | 15.6 ιντσών Ηλιακή οθόνη αφής |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Επεξεργαστής τετραπλών πυρήνων RK3188, ρολόι 1.6 |
| Μνήμη RAM: | 1GB DDR3 |
| ΡΟΜ: | 8GB |
| Σύστημα λειτουργίας: | Αρρενωπά 5,1 |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Ανάλυση: | 1366x768 |
| ΕΣ: | Windows 7/ Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Αριθμός μοντέλου: | D7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 12» |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας τετραγώνων |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 1.6GHz |
| Αριθμός μοντέλου: | Q6 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1GB/2GB |
| Αριθμός μοντέλου: | RS610P |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 δεύτερης γενιάς |
| Ανάλυση: | 1366*768P |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |