RK3288 Όλα σε ένα Android Tablet
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ11 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB, RJ45, Micro-USB, υποδοχή κάρτας SD, OTG |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 2.0 |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Πίνακας: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Κέντρο Rockchip Quda |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 22 |
| Type: | Infrared |
| Interface Type: | Serial, usb |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες IPS |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Οθόνη αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 9.0 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |