Οθόνη αφής 15,6 ιντσών Pos All In One Desktop Retail Pos System N2840 2+32GB Τερματικό Pos Supermarket Window
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows 7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows 7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | Ι1S |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πρότυπα πιστοποιητικών: | CE ROHS |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1,3G |
| οπτικός τύπος μονάδας δίσκου: | ΟΧΙ |
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | Μίνι-USB |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 8 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A17 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Μέγεθος: | 11.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Κέντρο Rockchip Quda |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Μέγεθος πάνελ: | 10,1 ίντσα |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1280*800 |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |