1080p 15 ιντσών Android6.0 8GB 1.5GHz All In One Touch Screen PC για το σούπερ μάρκετ
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | USB τύπου C |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | USB τύπου C |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| CPU: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Οθόνη αφής: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Πίνακας: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1,5G |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Μέγεθος: | 13.3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 τετραπλό πυρήνα |
| οθόνη αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| Μέγεθος: | 7-55 ίντσες προαιρετικά |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU Προαιρετικό |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Απόφαση: | 1280x800/1920x1080 |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Λειτουργικό Σύστημα: | Win-7/Win-10 |
| CPU: | Celeron/Core i3/i5 |
| Μνήμη: | DDR3 2G/4G/8G |
| Δικτυακό Δίσκο: | 32GB/64GB/128GB SSD |
| Μέγεθος: | προαιρετικό 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 8gb ddr3 |
| Μνήμη: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, intel |
| Ανάλυση: | 1920*1080, προαιρετικά |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Διασύνδεση: | RJ45 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | i3 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Windows 7/10, Android |