Συστήματα All-in-One Pos για εστιατόρια
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών διπλή οθόνη |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 32GB |
| CPU: | RK3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125. |
| Σύστημα: | Android/Windows |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών διπλή οθόνη |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 32GB |
| CPU: | RK3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125. |
| Σύστημα: | Android/Windows |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Μέγεθος: | Διπλή οθόνη 15,6+14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | 100 N |
| Σύστημα: | Windows 10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ΡΟΜ: | 256GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Κερδίστε 10 |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Ανάλυση: | 1366x768 |
| ΕΣ: | Windows 7/ Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Μέγεθος: | 15οθόνη 0,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| Σύστημα: | Windows7/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 128GB |