|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP7008 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $63.00 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χρωματιστό κουτί + χαρτοκιβώτιο για tablet Android σχήμα L 7 ιντσών |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Σύστημα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| CPU | Τετραπύρηνος cortex A7, 1.3GHz |
| RAM | 1GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 8GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 6.0 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική οθόνη αφής 5 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφή |
| Πάνελ | Πάνελ LCD IPS 7" |
| Ανάλυση | 1024×600 |
| Αναλογία Αντίθεσης | 500 |
| Φωτεινότητα | 300cd/m² |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφή |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Προαιρετικό, κουτί RJ45 (Εξωτερικό) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφή |
| Υποδοχή Κάρτας | TF, Υποστηρίζει έως 32GB |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB Host |
| HD | Έξοδος HD |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3.5mm |
| Σειριακή Θύρα | 4P-2.0mm, σειριακή θύρα |
| RJ45 | 4P-2.0mm σύνδεση με κουτί RJ45 |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | Προδιαγραφή |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ., υποστηρίζει έως 1080p |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφή |
| Μπαταρία | 2200mAh/3.7V |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Ηχείο | 2×1W |
| Κάμερα | 2.0MP, Μπροστινή κάμερα |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0–40°C |
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Αξεσουάρ | Τροφοδοτικό (5V/2A), Εγχειρίδιο χρήστη |