18.5inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player Πικ
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | ROCKCHIP RK3288, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB+16GB |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3288 |
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1,5G |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 14 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Μέγεθος: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |