OEM ODM 15.6 ιντσών Διπλή οθόνη Windows7 Pos Ταμείο N2840 Cpu 2 + 32GB Τερματικό POS επιφάνειας εργασίας με εκτυπωτή 58mm, πληκτρολόγιο
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| Αριθμός μοντέλου: | HP-P1561 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Ανάλυση: | 1920*1080 |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 32/64/128/256GB |
| Υλικό: | πλαστικό |
| CPU: | i3 |
| Μέγεθος: | Διπλή οθόνη 15,6+14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Μέγεθος: | 15οθόνη 0,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| Σύστημα: | Windows7/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 128GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | I8 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πρότυπα πιστοποιητικών: | CE ROHS |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | DC |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Τύπος: | TFT |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, λεωφορείο, ταξί, εμπορικό κέντρο |
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5» |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1366*768 |
| γωνιά προβολής: | V: 89 H:89 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |