Μονοχρωμικός εκτυπωτής τύπου 5.5 ιντσών Android 8.1 PDA POS τερματικό για απλοποιημένη επεξεργασία παραγγελιών εστιατορίων
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Μέγεθος: | 5.45 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | ΜΜΕαθλητικά προϊόντα |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Κατασκευή μεταποιητών: | RK3288 |
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | Q6 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| CPU: | N2840, Επεξεργαστής Intel Core i3 3ης γενιάς/N2840 |
| Μνήμη: | 4GB DDR4 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 64GB |
| Μέγεθος: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |