Βιομηχανικό 15,6 ιντσών RK3288 Android 8.1 Tablet PC 10 σημεία οθόνης αφής
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,6G |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Ανάλυση: | 1366x768 |
| ΕΣ: | Windows 7/ Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | Μίνι-USB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 3.0 |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920x1080 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 6.0 |
| Κατάσταση προϊόντων: | Αποθέματα |
| Βάρος: | 2 κιλά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17.3 |
| Αριθμός μοντέλου: | Α2 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel N2840/Rockchip |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 τύπου-c |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 32 GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4 GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Τύπος διεπαφής: | VGA και HDMI, RS232- προαιρετικά |
| Τύπος: | Επικοινωνία σε υπέρυθρη ακτινοβολία, χωρητική ακτινοβολία |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 (1000 cd/m2, προαιρετικά) |