4G LTE Επιλογή RK3399 Στον τοίχο τοποθετημένη POE οθόνη αφής Full HD 17,3 ιντσών Android Tablet
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 5.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | MT6580 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | i3 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Αριθμός μοντέλου: | i9 pos όλα σε ένα |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες, 11.6 ίντσες 15 ίντσες 15.6 ίντσες Προαιρετικά |
| CPU: | Διπλής πυρήνας n2840 διπλής διασύνδεσης επεξεργαστής 2,16 GHz |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ14 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android, Win7/10 |
| Αριθμός μοντέλου: | RS623 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστά 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 7 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Αριθμός μοντέλου: | HPI7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μνήμη: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB ddr3 |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, intel |
| Ανάλυση: | 1920*1080, προαιρετικά |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Διασύνδεση: | RJ45 |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Λέξη-κλειδί: | 15.6 ιντσών Ηλιακή οθόνη αφής |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1GB/2GB |