1800R 1080P Full HD 165Hz Curved 32 Inch Gaming Monitor 144hz 1ms
| Απόφαση: | 1920x1080 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | 1800R |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | 1800R |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 240Hz |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560x1440 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 3840X2160 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 75Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 144/120hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1080 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 75Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| να σταθεί: | Ρυθμίσιμο |
| Απόφαση: | 2560x1440 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz / 5K 120hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144/120hz |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080 @ 120hz |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | R3000 |
| ποσοστό ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 1920*1080 @165HZ |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144hz / 165hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| να σταθεί: | Ρυθμίσιμο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 240Hz |
| Απόφαση: | 2560*1440P |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 16:9 |
| Κυρτότητα: | 2800R |
| ποσοστό ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 300cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920*1080P |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP, Audio Out |
| Φωτεινότητα: | 300cd/m2 |
| ΔΕΠ: | Ελεύθερος συγχρονισμός |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Υποδοχή κάρτας SD: | SD κάρτα ((Max 32GB) |