Οθόνη Gaming Υπολογιστή 120Hz 43,8 ιντσών 4K 1MS Free Sync G Sync
Οθόνη Gaming 4K 43,8 ιντσών 120Hz 1MS Free Sync G Sync Οθόνη Gaming Υπολογιστή 125% SRGB
Χαρακτηριστικά Οθόνης Gaming 43,8 ιντσών FA2QC Flat 120Hz
- Ρυθμός Ανανέωσης 120Hz – Αντιδράστε ταχύτερα με ομαλότερες καρέ.
- Χρόνος Απόκρισης 1ms – Εξαλείψτε το screen tearing και τα ασταθή καρέ.
- Εφαρμογή Gaming OSD – Δημιουργήστε τις τέλειες ρυθμίσεις προβολής για τα παιχνίδια σας.
- HDR Ready – Εκπληκτικά γραφικά μέσω προσαρμογής αντίθεσης και σκιάς.
- Αληθινά χρώματα – Τα χρώματα και οι λεπτομέρειες θα φαίνονται πιο ρεαλιστικά και εκλεπτυσμένα.
- Ρυθμιζόμενη Βάση – Αλλάξτε εύκολα τη θέση της οθόνης για μέγιστη εργονομία.
- AMD FreeSync – Αποτρέψτε το screen tearing ή το τρεμόπαιγμα, προσφέροντας εξαιρετικά ομαλό gameplay.
- ΚΑΛΙΜΠΡΑΡΙΣΜΑ ΥΛΙΚΟΥ: Γρήγορο και εύκολο καλιμπράρισμα διασφαλίζει ότι το χρώμα που εμφανίζεται ταιριάζει απόλυτα με το αρχικό αρχείο
- ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ HDR10: Εμφανίζει βίντεο όπως προορίζονται να προβληθούν – προσφέροντάς σας μια πληρέστερη, πιο καθηλωτική εμπειρία προβολής
- ΧΑΝΕΤΕ ΤΟ DOCK: Συνδέστε βίντεο, ήχο, δεδομένα και τροφοδοσία με ένα μόνο καλώδιο USB-C και συνδέστε περιφερειακά όπως μονάδες USB και ποντίκια με τον κόμβο USB
- ΕΥΕΛΙΚΤΗ ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Το FA2QC υποστηρίζει φορητούς υπολογιστές, PC και λειτουργικά συστήματα Mac με εισόδους USB 3.1, Type C, HDMI 2.0 και DisplayPort
- Οθόνη Gaming Ultra Wide 43,8 ιντσών Flat Screen 4K 120Hz
- ΚΥΡΤΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ: Καθηλωτική εμπειρία προβολής 3000R με πανοραμικές εικόνες, ζωντανά χρώματα και απίστευτη λεπτομέρεια
- ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΟΘΟΝΗ: Η οθόνη IPS SuperClear UHD 3840X1080 120Hz προσφέρει ρεαλιστικά χρώματα, ιδανική για γραφίστες, φωτογράφους, επεξεργαστές βίντεο και άλλα
- ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΧΡΩΜΑΤΩΝ: Οθόνη σε όλο το εύρος χρωμάτων sRGB, EBU, SMPTE-C, Rec. 709 και DICOM-SIM, Delta E<2 ακρίβεια και μια ομαλή παλέτα 4,39 τρισεκατομμυρίων χρωμάτων προσφέρουν ακριβείς, ρεαλιστικές εικόνες
Προδιαγραφές Οθόνης Gaming Υπολογιστή 4K
| Όνομα Μοντέλου | FA2QC(HDR600 ready) |
| Μέγεθος Πάνελ (διαγώνιος) | 43,8" |
| Τύπος Πάνελ | IPS(ADS) |
| Πηγή Πάνελ | BOE |
| Αριθμός Μοντέλου Πάνελ | DV438FBD-N50 |
| Επίπεδη/Κυρτή | Επίπεδη |
| Ακτίνα καμπυλότητας | Δ/Υ |
| Αναλογία Οθόνης | 32:9 |
| Υποστήριξη HDR/HDR | Ναι |
| Ανάλυση | 3840*1080 |
| Τύπος Πλαισίου | 3-χωρίς πλαίσιο |
| Περιοχή Προβολής Οθόνης (Υ*Π) (mm) | 1071,36(Υ) × 301,32(Π) |
| Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού Πάνελ | ELED |
| Κορεσμός Χρώματος (NTSC) | 90%(τυπ.) |
| Κορεσμός Χρώματος (DCI-P3) | 93%(τυπ.) |
| Κορεσμός Χρώματος (sRGB) | 125%(τυπ.) |
| Κορεσμός Χρώματος (Adobe RGB) | 83%(τυπ.) |
| Βήμα Pixel (Υ)*(Π) (mm) | 279(Υ)um*279(Π)um |
| Φωτεινότητα (nits)(Μέγ.) | Κανονική:400nits(τυπ.) , 350 nits (ελάχ.) HDR:Μεγαλύτερη από 600 nits |
| Αντίθεση (Τυπ.) | 1000:1 |
| Δυναμική Αντίθεση | >= 1 Εκατομμύριο |
| Γωνία Θέασης (Ο/Π) | 178°(Ο)/178°(Π) |
| Βάθος Bit Πάνελ | 8bits+FRC |
| Χρώματα Οθόνης | 1,07 δισ. |
| Χρόνος Απόκρισης Πάνελ χωρίς OD | 14ms |
| Χρόνος Απόκρισης | 6ms |
| Ρυθμός Ανανέωσης Πάνελ (Μέγ.) | 120Hz |
| Ρυθμός Ανανέωσης Οθόνης (Μέγ.) | 48-120Hz |
| HDMI 1.4 | 1 |
| Εύρος FreeSync | 48-68Hz |
| HDMI 2.0 | 1 |
| Εύρος FreeSync | 48-120Hz |
| DP 1.2 | 1 |
| Εύρος FreeSync | 48-120Hz |
| USB- τύπου A_ Έκδοση | 3.0 |
| USB- τύπου B _Έκδοση | 3.0 |
| USB- τύπου B ΠΟΣΟΤΗΤΑ | 1 |
| USB- τύπου A ΠΟΣΟΤΗΤΑ | 3 |
| USB- τύπου C Έκδοση/Type-c | 3.1 |
| USB- τύπου C ΠΟΣΟΤΗΤΑ | 1 |
| Λειτουργία USB- typc C /Type-c | 65W πλήρης λειτουργία |
| Φόρτιση USB /USB | 5V1A *3 |
| Power Delivery | ΝΑΙ |
| Ηχείο | 4R2W*2(Ισχύς εξόδου) |
Συχνές Ερωτήσεις
1. Ποιο είναι το κύριο προϊόν της εταιρείας σας;
Το κύριο προϊόν μας είναι ψηφιακές κορνίζες, tablet pc, διαφημιστικές οθόνες.
2. Ε: Ποια είναι η ελάχιστη παραγγελία;
ναι, η εταιρεία μας ασχολείται κυρίως με χονδρικές πωλήσεις, αλλά αν επιμένετε να αγοράσετε ένα, ή χρειάζεστε μόνο ένα σετ, θα σας παραδώσουμε επίσης τα αγαθά.
3. Ε: Ποιες μεθόδους πληρωμής δέχεται η εταιρεία σας;
Δεχόμαστε τις περισσότερες μεθόδους πληρωμής, αλλά κυρίως δεχόμαστε T/T, Western Union/ assurance trade payment.
4. Ε: Δεν έχω συνεργαστεί μαζί σας στο παρελθόν, πώς μπορώ να εμπιστευτώ την εταιρεία σας;
Η εταιρεία μας έχει εμπειρία κατασκευής για 11 χρόνια, που είναι μεγαλύτερη από τους περισσότερους από τους προμηθευτές μας, είμαστε χρυσοί προμηθευτές για χρόνια. Επιπλέον, έχουμε αρκετές πιστοποιήσεις αρχής, για παράδειγμα, CE, ROHS, FCC.
5. Ε: Ποιοι είναι οι όροι αποστολής και ο χρόνος παράδοσης της εταιρείας σας;
Λοιπόν, εξαρτώνται από την ποσότητα της παραγγελίας σας. Όπως γνωρίζετε, χρειαζόμαστε χρόνο για να κατασκευάσουμε τα μηχανήματα. αλλά κυρίως, ο χρόνος αποστολής είναι 3-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση. Όσον αφορά το λεπτομερές κόστος, εξαρτάται από την τελική σας παραγγελία.
6. Ε: Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι δυνατόν να έχω το λογότυπό μου στο προϊόν.
Ναι, η ολοκληρωμένη μας υπηρεσία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ODM/OEM ανάπτυξη σχεδιασμός παραγωγή και επεξεργασία