PIP PBP DP 1MS 49inch Curved PC Monitor Εικόνα 4K 144hz 5K 120hz
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| Μέγεθος οθόνης: | 49 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 4K 3840x1080@144hz |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 144HZ |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Micro-USB |
| Διεπαφή κίνησης: | Μικρο USB |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Εικονοστοιχείο: | 0.227mm (w) |
| Αναλογία αντίθεσης: | 1000: 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |