Υπολογιστής All-in-One με οθόνη αφής IPS 10,1 ιντσών, μπροστινή κάμερα 2,0MP και σύστημα Android 6.0
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Μέγεθος πάνελ: | 10,1 ίντσα |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1280*800 |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Μέγεθος πάνελ: | 10,1 ίντσα |
| Μέγιστη ανάλυση: | 1280*800 |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | USB τύπου C |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Διεπαφή οδήγησης: | Μίνι-USB |
| Μέγεθος: | 15.6inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστά 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 7 " |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Αλλοδαπός |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 15.6inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Μέγεθος: | 9.7inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32/64GB |