10.1 ιντσών RK3399 τοιχώδης έξυπνος οικιακός υπολογιστής ελέγχου με LED φως και Android 13
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Επεξεργαστής τετραπλών πυρήνων RK3188, ρολόι 1.6 |
| Μνήμη RAM: | 1GB DDR3 |
| ΡΟΜ: | 8GB |
| Σύστημα λειτουργίας: | Αρρενωπά 5,1 |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Πίνακα: | 15.6"Πίνακας IPS LCD |
| Τρόπος εμφάνισης: | Συνήθως μαύρο, IPS |
| Μικρο USB: | Μικρο USB OTG |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 250 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.6G |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| οθόνη αφής: | 10 σημεία χωρητικής επαφής |
| Πίνακα: | 13.3"Πίνακας LCD |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | ROCKCHIP RK3399, διπλού πυρήνα A72 + τετραπλού πυρήνα A53 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | ROCKCHIP RK3288, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB+16GB |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Διεπαφή κίνησης: | USB |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1,5GHz |