|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HP156 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $195.00 - $226.00 / Piece |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 15.6 ιντσών διαφημιστική οθόνη LED |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Ο 15.6 ιντσών εξαιρετικά λεπτός all-in-one υπολογιστής οθόνης αφής έχει σχεδιαστεί για περιβάλλοντα B2B, συνδυάζοντας κομψό σχεδιασμό με αξιοπιστία βιομηχανικού επιπέδου. Εξοπλισμένος με 8GB ROM, WiFi, συνδεσιμότητα RJ45 και προαιρετικό Power over Ethernet, αυτή η συσκευή προσφέρει σταθερή απόδοση για εφαρμογές λιανικής, υγείας, κατασκευής, φιλοξενίας και εταιρικές εφαρμογές.
Συγκεντρώνει οθόνη αφής υψηλής ανάλυσης, ενσωματωμένη μονάδα υπολογιστή και ευέλικτη συνδεσιμότητα σε ένα ενιαίο, εξαιρετικά λεπτό προφίλ. Ιδανικό για εγκαταστάσεις σε τοίχο, πάγκο, περίπτερο ή αίθουσα ελέγχου.
Η οθόνη αφής υψηλής ευκρίνειας παρέχει ακριβή χωρητική απόκριση αφής, επιτρέποντας γρήγορες, ακριβείς αλληλεπιδράσεις για βελτιωμένη λειτουργική αποδοτικότητα.
Με WiFi, RJ45 Ethernet και προαιρετικό PoE, ενσωματώνεται απρόσκοπτα σε υπάρχοντα εταιρικά δίκτυα για εφαρμογές cloud και μετάδοση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο.
Σχεδιασμένο για συνεχή χρήση με βελτιστοποιημένη διαχείριση θερμότητας και εξαρτήματα βιομηχανικού επιπέδου για μακροπρόθεσμη αξιοπιστία.
| Σύστημα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργαστής | RK3188, Octa-core cortex A53, 1.6G |
| RAM | 1GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 8GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 5.1 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική αφής 10 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφές |
| Πάνελ | 15.6" LCD πάνελ |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Ενεργή Περιοχή | 344.16(H) x 193.59mm(V) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 |
| Αναλογία Αντίθεσης | 500 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m² |
| Αναλογία Εικόνας | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφές |
| Υποδοχή Κάρτας | SD κάρτα |
| USB | 3 x USB Host |
| RJ45 με POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at/af |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Αναπαραγωγή Πολυμέσων | Προδιαγραφές |
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ. (έως 1080p) |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Αξεσουάρ | Προδιαγραφές |
| VESA | 100*100mm |
| Ηχείο | 2*2W |
| Κάμερα | 2.0M/P Μπροστινή κάμερα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0-50°C |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Τροφοδοτικό | 12V/3A |
| Εγχειρίδιο Χρήστη | Ναι |