|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WF1562T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be nogotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47x10x39cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 5~7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Κατηγορία | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 2GB/16GB |
| Επεξεργαστής | RK3288 Quad core cortex A17 1.6Ghz |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 8.1 |
| Οθόνη Αφής | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Πάνελ | Πάνελ LCD IPS 15,6" |
| Ενεργή Περιοχή | 359,5×223,8 mm (Υ×Π) |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά μαύρο, IPS |
| Γωνία Θέασης | 80/80/80/80 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 700 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m² |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφή |
|---|---|
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Συσκευή USB | Micro USB OTG |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | Ακουστικά 3,5mm |
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μορφή Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV κ.λπ., υποστήριξη έως 4k |
| Μορφή Ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Μορφή Φωτογραφίας | JPEG |
| Βάση Στήριξης Τοίχου | Στήριξη τοίχου 100mm×100mm |
| NFC | 13,56M (Προαιρετικό) |
| Κουμπιά | POWER/VOLUME+/VOLUME-/CALL |
| Ηχείο | 2×2W |
| Κάμερα | 2.0M/P, Μπροστινή κάμερα |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0–40°C |
| Αξεσουάρ | Τροφοδοτικό (12V/1A), Εγχειρίδιο χρήστη |