24 ιντσών RK3566 NFC Stand By Me TV Indoor Android 12 Διαφήμιση Ψηφιακή Σημαιογραφία Φορητό Στάσιμο Smart TV
| μέγεθος: | 24 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Ραμ: | 4/8 GB |
| ΡΟΜ: | 64/128 GB |
| μέγεθος: | 24 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Ραμ: | 4/8 GB |
| ΡΟΜ: | 64/128 GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 12.1 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή λευκό |
| Απόφαση: | 1024x768 |
| Εισόδους: | vga |
| Προαιρετικές εισροές: | AV,DVI,BNC,DP,USB,TV,ομιλητής είναι διαθέσιμο |