21 ιντσών Android 12 Συστήματος Stand By Me TV Smart Broadcast Machine Εικονική οθόνη
| Μέγεθος: | 21Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Ραμ: | 4/8GB |
| ΡΟΜ: | 64/128 GB |
| Μέγεθος: | 21Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Ραμ: | 4/8GB |
| ΡΟΜ: | 64/128 GB |
| Μέγεθος: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Μέγεθος: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Σύστημα: | Android 12 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 128GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Συμπεριεκτικό άγγιγμα, 4 καλώδια, 5 καλώδια, προαιρετικά |