Βασικά Χαρακτηριστικά Tablet
| Σύστημα | |
| CPU | RK3399 Διπύρηνος Cortex A72+Τετραπύρηνος Cortex A53 |
| RAM | 4GB |
| Εσωτερική μνήμη | 128GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 12 |
| Οθόνη | |
| Οθόνη | 27" LCD |
| Τύπος Οθόνης | IPS |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M Χρώματα |
| Χρωματική Γκάμα | sRGB 99% |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85(Α/Δ/Π/Κ) |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Φωτεινότητα | 250cdm2 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:09 |
| Αφή | |
| Τύπος Μοντέλου | In cell touch |
| Αριθμός Σημείων | 10 Σημεία |
| Διεπαφή αφής | HID-USB |
| Δίκτυο | |
| WiFi | 802.11b/g/n/a/ac/ax (WiFi 6) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Διεπαφή | |
| Υποδοχή Τροφοδοσίας | Είσοδος DC |
| Type-c | Πλήρης Λειτουργία (Εκτός λειτουργίας φόρτισης) |
| USB | Τυπική USB 2.0 Host, Προαιρετική λειτουργία αφής USB |
| USB | USB 3.0 |
| USB | USB 3.0 |
| HDMI IN | Υποστηρίζει HDMI 2.0 |
| RJ45 | Διεπαφή Ethernet |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, H.263, VC-1, VP8, VP9, MVC, AV1, κ.λπ., μέγιστη υποστήριξη έως 8K@60fps |
| Μορφή ήχου | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG, κ.λπ. |
| Φωτογραφία | jpeg/png/gif, κ.λπ. |
| Άλλα | |
| Χρώματα Προϊόντος | λευκό/Μαύρο |
| VESA | 100mm*100mm |
| Κουμπί | Power/Vol+/Vol- |
| Ηχείο | 5W*2 |
| G-sensor | Υποστηρίζει 90 μοίρες |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Πιστοποιητικά | CE/FCC |
| Τροφοδοσία | |
| Τύπος Τροφοδοσίας | Μετασχηματιστής |
| Τάση Εισόδου | DC 18V/5A |
| Κατανάλωση ενέργειας | <=25W |
| Αναμονή | Αναμονή<=0.5W |
| Χωρητικότητα ενσωματωμένης μπαταρίας | 14.4V/7500MA Προαιρετικό |
| Διάρκεια μπαταρίας | 4-6H |
| Λειτουργία φωτεινής ένδειξης | Ενεργοποίηση (ΚΟΚΚΙΝΟ) |
| Περιβάλλον Λειτουργίας | |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20---60 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0---45 10~90%RH |
| Αξεσουάρ | |
| Μετασχηματιστής | Μετασχηματιστής, 18V/4A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | ναι |
Οθόνη 27 ιντσών
Αυτό το tablet χρησιμοποιεί μια μεγάλη οθόνη 27 ιντσών, η οποία είναι πολύ κατάλληλη για τους χρήστες να παρακολουθούν ταινίες και να περιηγούνται στο διαδίκτυο. Οι μεγάλες οθόνες μπορούν να προσφέρουν στους χρήστες μια εμπειρία κινηματογράφου και η οπτική επίδραση είναι καλύτερη. Η οθόνη 27 ιντσών έχει μεγαλύτερο ρεαλιστικό χώρο. Οι χρήστες μπορούν εύκολα να εκτελούν πολλαπλές εργασίες. Περισσότερα παράθυρα και εφαρμογές μπορούν να ανοίξουν στην οθόνη για να βελτιώσουν σημαντικά την αποδοτικότητα της εργασίας και να μειώσουν τον αριθμό των εναλλαγών παραθύρων μπρος-πίσω.
![]()
Επεξεργαστής RK3399
Χρησιμοποιώντας τον επεξεργαστή RK3399, είναι ένας επεξεργαστής χαμηλής κατανάλωσης, υψηλής απόδοσης. Χρησιμοποιεί αρχιτεκτονική μεγάλων και μικρών πυρήνων, τέσσερις μικρούς πυρήνες A53 + δύο μεγάλους πυρήνες A72, ενσωματωμένο GPU MALI-T860, υποστηρίζει αποκωδικοποίηση 4K, κωδικοποίηση 1080P. Ο επεξεργαστής RK3399 είναι ισχυρός, η ταχύτητα απόκρισης είναι γρήγορη και ο εξοπλισμός λειτουργίας του χρήστη είναι πιο ομαλός.
![]()
4+128GB
Με ρυθμίσεις χώρου μνήμης 4+128GB, σε σύγκριση με τα συνηθισμένα 4+64GB, μπορεί επίσης να παρέχει επαρκή χώρο αποθήκευσης, ενώ καλύπτει τις ανάγκες των καθημερινών εφαρμογών.
![]()
Οθόνη IPS 1080P
Με ανάλυση υψηλής ευκρίνειας 1920x1080 με οθόνη IPS, μπορεί να παρέχει καθαρή οπτική επίδραση. Η ικανότητα αναπαραγωγής χρωμάτων της οθόνης IPS είναι ισχυρή και το χρωματικό αποτέλεσμα που παρέχεται από την οθόνη είναι καλύτερο. Πολύ κατάλληλο για παρακολούθηση βίντεο σε μεγάλες οθόνες.
![]()
Προαιρετική μπαταρία
Μια επιλεγμένη χωρητικότητα μπαταρίας, μπορούμε να προσαρμόσουμε διαφορετικές χωρητικότητες μπαταρίας σύμφωνα με τις ανάγκες του χρήστη. Δίνει στους χρήστες περισσότερες επιλογές, μειώνει το κόστος σε κάποιο βαθμό και η αποδοχή των χρηστών είναι καλύτερη. Η επιλογή με μπαταρία μπορεί να προσφέρει περισσότερα σενάρια χρήσης στον εξοπλισμό, έτσι ώστε η συσκευή να μην εξαρτάται από την γραμμή τροφοδοσίας, η οποία είναι πιο βολική στη χρήση.
![]()
Ρύθμιση πολλαπλών γωνιών
Εξοπλισμένο με κινητή βάση ρυθμιζόμενη σε πολλαπλές γωνίες, προσφέροντας μια εξαιρετικά ικανοποιητική και άνετη εμπειρία θέασης για εσάς.
![]()
Ευρεία χρήση
![]()
Η συσκευασία υποστηρίζει προσαρμογή, οι χρήστες μπορούν να προσαρμόσουν ετικέτες λογότυπου στο κουτί. Η προσαρμοσμένη συσκευασία μπορεί να γίνει σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
![]()
10.1 ιντσών POE NFC Tablet Συνεδρίων Android με Φωτεινή Μπάρα LED Περιβάλλοντος
24 ιντσών Φορητό Tablet TV Lcd Οθόνη Αφής για Ζωντανή Μετάδοση
55 ιντσών Μεγάλο Μέγεθος Επιτοίχιο Tablet Διαφήμισης pc 1080P RK3566 Android Tablet
8 ιντσών POE NFC Επιτοίχιο Tablet Android
43 ιντσών Επιδαπέδιο Android WiFi Kiosk Διαφήμισης Μηχανή Διαφημίσεων Εμπορικών Κέντρων
21.5 ιντσών 8+128GB Win7/10 Σύστημα Επιτοίχιο Βιομηχανικό Tablet PC