|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | P92P |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47x20x40cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Μέγεθος πάνελ | Οθόνη αφής TFT-LCD 19 ιντσών |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης | 5:4 |
| Τυπική ανάλυση | 1280*1024 |
| Αριθμός χρωμάτων | 16.7M |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 5ms |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια:80° |
| Κάθετη:70° | |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| Μορφή εισόδου βίντεο | (αναλογικό) RGB |
| Διεπαφή | VGA για σήμα βίντεο / Είσοδος HDMI |
| USB (ή RS232) για αφή (άλλη διεπαφή προαιρετική) |
| Συχνότητα | 30~80KHz/60~75Hz |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό τροφοδοτικό:100 έως 240V (DC 12V) |
| Περιβάλλον λειτουργίας | Θερμοκρασία λειτουργίας:-10 έως 60°C Θερμοκρασία αποθήκευσης:-20 έως 70°C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας:20% έως 80%; σχετική υγρασία αποθήκευσης:10% έως 90% | |
| Μοντέλο αφής | Οθόνη αφής 4 καλωδίων αντιστασιακή / 10 σημείων χωρητική |
![]()
![]()
![]()
![]()
Α: Το κύριο προϊόν μας είναι οθόνη υπολογιστή, οθόνη gaming, οθόνη αφής, ψηφιακές κορνίζες, tablet pc, διαφημιστικές συσκευές αναπαραγωγής.
Α: ναι, η εταιρεία μας ασχολείται κυρίως με χονδρικές πωλήσεις, αλλά αν επιμένετε να αγοράσετε ένα, ή χρειάζεστε μόνο ένα σετ, θα σας παραδώσουμε επίσης τα αγαθά.
Α: Δεχόμαστε τις περισσότερες μεθόδους πληρωμής, αλλά κυρίως δεχόμαστε T/T, Western Union/ assurance trade payment.
Α: Η εταιρεία μας βρίσκεται στο .com εδώ και 11 χρόνια, που είναι περισσότερο από τους περισσότερους από τους συναδέλφους προμηθευτές μας, είμαστε χρυσοί προμηθευτές για χρόνια. Επιπλέον, έχουμε αρκετά πιστοποιητικά αρχής, για παράδειγμα, CE, ROHS, FCC, On site check certificate.
Α: Λοιπόν, εξαρτώνται από την ποσότητα της παραγγελίας σας. Όπως γνωρίζετε, χρειαζόμαστε χρόνο για να κατασκευάσουμε τις μηχανές. Αλλά κυρίως, ο χρόνος αποστολής είναι 3-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση. Όσον αφορά το λεπτομερές κόστος, εξαρτάται από την τελική σας παραγγελία.
Α: Ναι, η μοναδική μας υπηρεσία μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ODM/OEM ανάπτυξη σχεδιασμός παραγωγή και επεξεργασία