|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP156 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 53x10x31cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
[Οθόνη FHD 1080P IPS]: Η φορητή οθόνη UPERFECT HDR προσφέρει ζωντανή εικόνα και μια πραγματικά καθηλωτική εμπειρία θέασης με εκπληκτικά γραφικά ανάλυσης 1920 x 1080 και εκπληκτική αναπαραγωγή χρωμάτων. Η φορητή οθόνη Full HD IPS 15,6 ιντσών προσφέρει γωνία θέασης 178° και τεχνολογία Eye Care που προστατεύει τα μάτια σας από την κόπωση κατά την παρατεταμένη χρήση. Το πάνελ με ματ φινίρισμα κατά της αντανάκλασης, χωρίς εφέ καθρέφτη, είναι κατάλληλο για εσωτερική και εξωτερική χρήση.
[Τετραπλά Ηχεία & Έξυπνη Δερμάτινη Θήκη]: Αυτή η φορητή οθόνη HD συνοδεύεται από δερμάτινη έξυπνη αναδιπλούμενη προστατευτική θήκη, η οποία μπορεί να ρυθμιστεί στην κατάλληλη γωνία ανάλογα με το ύψος του χρήστη και το ύψος του τραπεζιού. Μπορεί επίσης να τοποθετηθεί σε Οριζόντια Λειτουργία ή Κατακόρυφη Λειτουργία ανάλογα με τις ανάγκες σας. Τα ενσωματωμένα 4 ηχεία σας προσφέρουν μια καθηλωτική, πολυδιάστατη εμπειρία ήχου.
1080P FHD & πάνελ IPS: Με υψηλή ανάλυση 1920 x 1080 και οθόνη Full HD 15,6 ιντσών, η φορητή μας οθόνη υποστηρίζει τεχνολογία HDR για να παρέχει υψηλό δυναμικό εύρος χρωμάτων και λεπτομέρειας εικόνας. Το πάνελ LCD με τεχνολογία σκληρής οθόνης IPS έχει εξαιρετική απόδοση στον χρόνο απόκρισης, εμφανίζει δυναμικές εικόνες υψηλής ευκρίνειας και ακριβή αναπαραγωγή χρωμάτων, προσφέροντάς σας τα καλύτερα οπτικά εφέ και εμπειρία θέασης.
Έξυπνη Θήκη & Μέθοδοι Φόρτισης: Η έξυπνη θήκη είναι κατασκευασμένη από δέρμα PU για να παρέχει εξαιρετική προστασία σε ολόκληρη την οθόνη και μπορεί να διπλωθεί σε διάφορες θέσεις για να δημιουργήσει μια βάση, ενισχύοντας το στυλ θέασης. Εξοπλισμένο με προσαρμογέα 5V/4A και καλώδιο USB Type-C, όχι μόνο σας παρέχει σταθερή τροφοδοσία, αλλά μπορείτε επίσης να συνδεθείτε σε power bank για λειτουργία.
Συμβατές Συσκευές: Παρέχει διπλή θύρα Type-C και Mini HDMI, η οθόνη του υπολογιστή είναι συμβατή με Laptop, PC, TV Stick, PS4, Xbox, Switch, Tablet, Phone και MAC κ.λπ. Μπορείτε εύκολα να συνδέσετε συσκευές για να παίξετε επαγγελματικές παρουσιάσεις, βίντεο, ταινίες και παιχνίδια κ.λπ. (Σημείωση: Η οθόνη του υπολογιστή έχει δύο θύρες Type-C: μία για μετάδοση δεδομένων και μία για φόρτιση)
| Τύπος Πάνελ | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 15,6" |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Ανάλυση (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Επιφάνεια Πάνελ | Κατά της αντανάκλασης |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής |
| Διεπαφή | Είσοδος 1 | HDMI 2.0x1 για βίντεο |
|---|---|---|
| Είσοδος 2 | TypeCx1 για τροφοδοσία | |
| Είσοδος 3 | TypeCx1 για βίντεο | |
| Είσοδος 4 | Micro USBx1 για μεταφορά δεδομένων | |
| Type-C για A/V και τροφοδοσία | Ναι; η θύρα TC υποστηρίζει αυτήν τη λειτουργία |
Μπαταρία: 10000 mAh