21.5 ιντσών Android Tablet PC WIFI RK3288 RK3399 4G Επιλογή τοίχου
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Βάρος: | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Κάμερα: | 5MP μπροστινή κάμερα |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Λέξη-κλειδί: | Διαφημιστική οθόνη Android tablet |
| Ομιλητής: | 2*5W |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1,10.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| RAM: | 2GB |
|---|---|
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |
| Processor: | RK3288 quad-core processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα, μπροστινή 0.3MP πίσω 0.3MP |
|---|---|
| Κατάσταση των προϊόντων: | Αποθέματα |
| Μέγεθος οθόνης: | 7 ίντσες. |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Allwinner |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας Octa |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | Ιδιόκτητος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 2.0 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλλακτικά, επισκευές |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 13.3 " |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Πυρήνας οκτά |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 8.1 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διασύνδεση φόρτισης: | Δ.Σ. |
| Διεπαφή κίνησης: | USB |
| Κάμερα: | 5MP+13MP με φλας και αυτόματη εστίαση |
|---|---|
| Υποστηρίξτε τη συχνότητα: | 13.56MHz |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 7.0-8.0 |
| Δίκτυο: | wifi, GSM, 4g, 3G, υποστήριξη 2G,3G,4G και wifi |
| Απόφαση: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16/32GB |